onderdelenlijst

ONDERDELENLIJST

Gastenboek

 
 
 

Zo goed als alle onderdelen voor hercules K125BW (V1 + V2) in voorraad.  Onderdelen die niet op de lijst voorkomen op aanvraag.  Gezien niet alle onderdelen steeds op voorraad zijn dient er rekening meegehouden dat alle prijzen indicatief zijn en er zich steeds prijsschommelingen (vooral bij de nieuwe onderdelen) kunnen voordoen.  Ook verschillende onderdelen voor hercules K180BW en andere hercules/sachs te verkrijgen.


(*) = niet in voorraad/ (tijdelijk) uitverkocht / op aanvraag










  1

Motor, getest, compleet met koppeling en ontsteking (bosch* of motoplat)

450,00


Motor, getest, compleet zonder ontsteking

375,00

2

Bout M8 x

0,30

5

Bout M8 x 100

0,50

6

Klem

0,50

7

Bevestigingsbeugel motor

1,30






3

Dichting

2,60

5

Oliesluitschroef

----

6

Schroef 6x60

0,30

7

Schroef 6x70

0,40

9

Schroef

1,50

11

Dichtring

0,40

12

Kickstarteraanslagschroef M12

6,30

13

Dichtring

0,40

14

Olie-aflaatschroef

2,00






1

Motordeksel rechts occ. in goeie staat

27,00

2

Schroef aansluiting kilometerteller occ.

1,20

3

Koppelbuisje occ.

0,50

5

Spindel metaal kilometertelleraandrijving

22,00


Spindel plastiek kilometertelleraandrijving

18,00

8

Kunststof rad voor kilometertelleraandrijving nieuw

14,50


Metalen rad voor kilometertelleraandrijving

*

9

Metalen bevestiging voor nr. 8 occ.

2,20

10

Dichting occ.

1,00

12

Ontluchtingsnippel occ.

1,00

14

Dichting rechts nieuw

2,00

15

Schroef 6 x 60

0,30

16

Motordeksel links nieuw

27,00

16

Motordeksel links occ. compleet met inbouwdelen BT 7 - 11-> 19

27,00

17

Dichtring

0,30

18

Dekselschroef

1,90

20

Dichtring

6,50

21

Dichtring voor grijze schroef

0,30


Dichtring voor zwarte schroef

0,60

22

Sluitschroef plastiek grijs

3,50


Sluitschroef plastiek zwart (groot)

5,50

23

Schroef 6 x 40

0,20

24

Dichtring koper

0,40

25

Schroef 6 x 50

0,30

26

Schroef 6 x 60

0,40

27

Dekseldichting links

2,60






1

Krukas staal of aluminium occ.

90,00


Krukas aluminium nieuw

250,00

2

Naaldlager nieuw

17,00


Naaldlager occ.

7,00


Koperen buisje (bij alu krukas ter vervanging naaldlager)

14,00

3

Half maantje

1,50

5

Kogellager occ.

12,00

6

Dichtring

7,50

8

Moer M 10x1 (linkse draad) occ.

3,40

9

Kogellager occ.

5,00

11

Aandrijftandwiel occ.

5,00

13

Zeskantmoer M 14x1,5 occ.

0,50






3

Cylinderkop occ.

25,00

4

Cylinder occ. goeie staat

75,00

7-9

Piston + ringen 54,5 /50,0 / 55,5  nieuw

120,00

7-9

Piston + ringen origineel SACHS 54.0  nieuw

130,00

7-9

Piston + ringen / 54,0 / 54,5 / 55.0 / 55,50 Wiseco nieuw (niet meer beschikbaar)

120,00

8

Pistonring boven 54.0 - 54.5 - 55.0 - 55.5

12,20

9

Pistonring onder 54.0 - 54.5 - 55.0 - 55.5

12,20

8+9

Pistonringset 54.0 - 54.5 - 55.0 - 55.5

22,00

10

Pistonpen nieuw

7,00

10

Pistonpen occ.

3,50

11

Bevestigingsring nieuw

1,00

12

Dichting nieuw

2,80






1

Koppelingsnaaf occ

7,50

5-11

Koppeling nieuw

*

5-11

Koppeling occ. (getest)

50,00

7

Drukveer

1,00

9

Koppelingslamel nieuw

7,80

11

Tandwiel koppeling occ.

10,00

13

Clips 16x1,5

0,60

14

Drukplaat occ.

3,20






1

Koppelingshendel compleet occ.

22,00

2

Bevestiging koppelingshendel occ.

10,00

4

Koppelingshendel occ.

1500

8

Verstelschroef occ.

1,50

9

Koppelingskabel

12,00

9

Koppelingskabel K180BW (ook bruikbaar voor K125BW - sterkere kwaliteit)

13,00






1

Carburator  BING 53 1/24/184 nieuw

145,00


Carburator BING 53 1/24/170 occ.

75,00


Carburator BING 53 1/24/184 occ.

75,00

29

Kurkdichting carburator BING 53 nieuw

3,50


Verschillende andere  occ. en nieuwe onderdelen verkrijgbaar







4

Luchtfilter Purolator V1 (voor metalen behuizing)

16,00


Luchtfilter V2 (voor plastiek behuizing)

9,00

5

Luchtfilterhuis middenstuk metaal occ.

3,00

10

Luchtfilterhuis onderstuk metaal occ.

10,00


Luchtfilterhuis metaal compleet occ.

23,00


Luchtfilterhuis plastiek compleet occ.

15,00

17

Spanband

1,00

18

Rubber aansluitstuk carburator occ.

9,00


Rubber aansluitstuk carburator nieuw

18,00






1

Benzinetank occ. 

100,00

2

Embleem sticker

4,00

3

Filterzeef voor benzinetank

4,00

4

Benzinetankdeksel occ.

5,00

5

Dichting kurk voor benzinetankdeksel nieuw

2,50


Dichting rubber voor benzinetankdeksel nieuw

---

11+13

Bout + moer M 10x100

1,00

14

Benzinekraan nieuw

15,00

17

Gasgreep compleet nieuw verwarmd (V2)

32,00


Gasgreep occ.

20,00

19

Rubberbescherming

7,50

26

Handvat rubber 23.5



kabel

11,00

28

Chokehendel occ.

6,50

29

Chokekabel

7,50






4

Bevestiging uitlaat occ.

8,00

5

Bevestiging uitlaat occ.

7,00

6

Uitlaat occ.

90,00

7

Uitlaat voorste deel occ.

50,00

9

Uitlaat eindstuk occ.

45,00

13

Uitlaatklem occ.

5,00

14

Uitlaatbocht occ.

30,00

15

Zeskantmoer uitlaat occ.

1,30

16

Dichting uitlaat nieuw

2,50

17

Uitlaatrooster occ.

28,00

18

Verzenkrondel uitlaatrooster occ.

0,60


Verzenkrondel uitlaatrooster nieuw

1,15

19

Schoef uitlaatrooster 6x10 occ.

0,40


Schoef uitlaatrooster nieuw

0,80






4

Vliegwiel Bosch occ.

*60,00

4

Vliegwiel Bosch nieuw

85,00


Vliegwiel Motoplat occ.

50,00

-

Poulietrekker voor vliegwiel

9,00

5

150,00


Ontsteking Bosch occ.

*


Ontsteking Motoplat occ.

70,00

6

Ontstekingsspoel nieuw

35,00

8

Spoel remlicht / batterij nieuw

30,00

11

Aanbouwset kontaktpunt

0,40

12

Vise-platinees

15,00

14

Bevestigingsplaat voor Boschontsteking

5,00


Bevestigingsplaat voor Motoplatontsteking

5,00

15

Kondensator nieuw origineel Bosch

15,00


Kondensator nieuw (after-market)

9,00

23

Spoel achterlicht nieuw

30,0

25

Spoel voorlicht nieuw

35,00

28

Bobijn occ.

35,00


Bobijn nieuw

40,00


Bobijn MOTOPLAT occ.

50,00

36

Bougiekop nieuw

5,00

37

Bougie

3,50






1

Contactschakelaar 6-polig nieuw

32,00


Contactschakelaar 8-polig (V2) occ.

28,00

4

Contactsleutel nieuw

4,50

5

Lichtschakelaar Hella nieuw

45,00

7

Richtingaanwijzerschakelaar Hella nieuw

45,00


Richtingaanwijzerschakelaar Hella occ.1*

*

8

Bevestiging links

6,50

9

Bevestiging rechts

6,50

13

Bevestiging remschakelaar occ.

1,20

14

Remschakelaar nieuw

9,00

17

Richtingaanwijzer rond (enkel alu behuizing)

25,00


Richtingaanwijzer nieuw compleet (zonder lamp)

47,00


Richtingaanwijzer vierkant (V2) occ.

9,00

21

Richtingaanwijzerglas Hella

5,90

22

Schroefje voor richtingaanwijzerglas M3 x 10

0,40

23

Lampje richtingaanwijzer 6V

2,50

24

Richtingaanwijzerregelaar occ.

9,90

24

Richtingaanwijzerregelaar nieuw

13,00

26

Achterlicht  zeshoekig occ.

18,00


Achterlichtglas zeshoekig nieuw

12,00


Rubberbevestiging voor rechthoekig achterlicht

5,00

37

Lampje remlicht 6V 10W

1,80

38

Lampje achterlicht 6V 4W

1,50

40

Voorlichtbehuizing 130 mm occ.

35,00

41

Gelijkrichter occ.

9,90


Diodengelijkrichter nieuw

9,00

47

Voorlichtring met glas en reflector 130 mm occ.

47,00

48

Voorlichtring occ.

25,00

51

Voorlichtglas

19,00

52

Gummidichtring occ.

1,50

53

Reflector occ.

15,00

55

Bevestigingsklem

0,50

56

Lamphouder

6,00

57

Lamp voorlicht 6V 35/35

4,60

58

Claxon occ origineel.8cm

6,00


Claxon occ. origineel 10 cm

20,00


Claxon nieuw(verschillende modellen : chroom/blauw/rood) 8cm

10,00


Claxon nieuw origineel 10cm

30,00






1

Batterij 6V12ah 6N11A-1B

20,00


Batterijzuur

2,00

3

Batterijhouder occ.

15,00

7+8

Spanband batterij  nieuw

15,50

7

Spanband batterij  occ.

7,50

8

Moertje voor spanband

0,75


Spanband + moertje repica

8,00

N.A.

Afdekking batterij rubber nieuw

12,00


Afdekking batterij rubber occ.

7,00

9

Hoofdkabelboom V1 nieuw

50,00

9

Hoofdkabelboom V2 nieuw

53,00

28

Zekering 8A

0,50






18

Hoofdschakelas occ.

24,00

21

Schakelstang occ.

10,00

31

Voortandwiel 13 tanden

24,00

31

Voortandwiel 14 tanden

25,00

32

Dichtring

9,50


verschillende tweedehands (+ op aanvraag ook nieuwe) onderdelen te verkrijgen







1-15

Schakelmof occ.

20,00

15

Clips

0,50

16

Koppelingspedaal

12,00

18

Rubber koppelingspedaal

6,00

19

O-ring

1,10

27

Kickstarter recht nieuw

40,00


Kickstarter occ. (verschillende modellen)

30,00

29

Kickstarterrubber - maismotief (oude uitvoering)

6,00


Kickstarterrubber  met 7 ribbels (nieuwe uitvoering)

6,00


verschillende occ. onderdelen verkrijgbaar







1

Tandwielhouder occ.

25,00

2+4

Bout + moer achtertandwiel

0,50

3

Bevestigingsplaatje nieuw

2,60

11

Asbevestiging lang occ.

10,00

12

Asbevestiging kort occ.

6,50

13

Zeskantmoer M10 x 1voor asbevestiging occ.

3,50

14+15

Ketting + slot nieuw 114 schakels

20,00

15

Kettingslot

1,10

16

Achtertandwiel 48 tanden nieuw

35,00

17

Kettingspanner   occ.

7,00


Kettingspanner nieuw

*

21

Vooras nieuw

18,00


Vooras occ.

9,00

22

Achteras nieuw

18,50


Achteras occ.

9,00

24

Zeskantmoer  M12 x 1,5

0,65






1

Remhendel compleet Magura occ.

22,00

2+3

Bevestiging remhendel occ.

10,00

5

Remhendel Magura occ.

15,00

8

Verstelschroef

1,50

9

Remkabel nieuw

12,00

11

Remhouder Sachs occ.

15,00

12

Remblokken compleet met veertjes nieuw

32,00

13

Veertje voor remblokken

1,00

14

Hendel voor remhouder occ.

7,70

23

Afstandsblokje occ.

5,00






1

Rempedaal occ.

10,00

2

Plastiekje rempedaal nieuw

5,00

8

Veer rempedaal

6,00

9-14

Remstang compleet

20,00

15

Remhouder achterwiel Sachs nieuw

29,00


Remhouder achterwiel Sachs occ.

19,00

16

Remblokken compleet met veertjes nieuw

32,00

17

Veertje voor remblokken

1,00

18

Hendel voor achterste remhouder occ.

9,50

23

Afstandsblokje achterwiel occ.

6,00






1

Wiel occ.

50,00

4+5

Spaak + nippel nieuw

0,40

12

Gummidemper nieuw

3,50

14

Buitenband HEIDENAU K37      3.25 * 18

68,00

15

Binnenband

12,50

18

Ventielkapje met ventieluitdraaier

0,80






1

Handvat links

10,50

2

Stuur occ.

15,00

5

Stuurbevestiging nieuw

7,00


Stuurbevestiging occ.

4,00

8+9

Stuurbout + rondel

3,00

10

Stuurplaatje occ.

5,00

11

Voorvork occ. goede staat

150,00


Voorvork onderste deel occ.

12,00

20

Demper

10,00






1

Kader occ. zonder papieren

65,00


Kader occ. met papieren (verschillende bouwjaren in voorraad)

250,00

14

Motorbescherming occ.

18,00

18

Typeschildje blanco nieuw

14,40






1

Bout M10 x 165 + moer M10

0,50

3

Zeskantmoer M10

0,20

4

Bout M10 x 45

0,25

5

Vering achter nieuw

60,00


Vering achter occ.

30,00

6

Bout  M10 x 40 occ.

0,25

9

Achterbrug occ.

40,00

10

Bout M8 x 50 occ.

0,25

12

Naaldlager

5,00

13

Buisje occ.

4,00

14

Zeskantmoer M8

0,20

15

Voorbrug occ.

8,00

16

Bout M10 x 35 occ.

0,25

17

Zeskantmoer M10 occ.

0,20

18

Voorvering V1 occ.

40,00


Voorvering V1 nieuw

90,00


Voorvork V2 occ.

95,00






1

Kentekendrager occ.

11,00

7

Achterspatbord occ.

25,00

11

Bevestigingsbeugel achterspatbord occ.

3,00

16

Bevestigingsbeugel voorspatbord occ.

3,00

18

Voorspatbord occ.

24,00

20

Spatbordbeugel occ.

17,00

21

Spatlap

1,50

22

Kettingbeschermer occ.

26,00

27

Kunsstof kettingglijstuk nieuw

14,00






1

Lampbeugel

25,00

2-5

Moer + bout voor lampbeugel occ.

1,00

6

Zitbank occ. V1 goeie staat (met inruil)

65,00


Zitbank occ. V2 goeie staat (met inruil)

65,00


Zitbankovertrek V1 of V2 nieuw

26,00

13

Bagagerekje occ.

-

14

Bagagerekje bovenstuk occ.

-

15

Bagagerekje onderstuk occ.

-

24

Bevestiging voor zijtas occ.

18,00

25

Voetsteun achter nieuw

14,00


Voetsteun achter occ.

10,00

27

Bout M12 x 30 occ.

0,25

28

Voetsteun inklapbaar nieuw

17,50


Voetsteun inklapbaar occ.

14,00

30

Bout M12 x 35 occ.

0,30

31

Staander occ.

20,00

32

Veer voor staander  occ.

6,50






1

Spiegel zwart + stang compleet nieuw

18,00


Spiegelkop zwart nieuw

10,00


Spiegelkop kaki-groen occ./

*

2

Kilometerteller VDO nieuw

100,00

4

Kilometertellerkabel

17,00


Kilometertellerkabel nieuw 850 mm voor bromfietsen (kleine aansluiting bovenaan)

7,00

5

Houder voor kilometerteller

0,50






1

Zijtas leder occ.

*


Zijkoffer plastiek (V2) nieuw compleet met 2 sloten

50,00

2

Lederriempje occ.

0,50

6

Werktuigtas  (leeg) oprolbaar origineel 40x40

5,50

6

Werktuigtas  oprolbaar gevuld BT27 nrs. 6 --> 24

* 75,00


Werktuigtas nieuw

12,00

7

Steeksleutel 8/10 origineel occ.

4,00

8

Steeksleutel 11/13 origineel occ.

4,50

9

Steeksleutel 14/17 origineel occ.

5,00

10

Steeksleutel 19/22 origineel occ.

5,50

11

Steeksleutel 27/32 origineel occ.

6,00

12

Kettingpons origineel

28,00

13

Kettingreparatursetje (slotje, 2x 1/2 kettingschakel)

3,50

14

Bandentrekker origineel occ.

9,00

15

Bougieborsteltje

3,00

16

Schroevendraaier groot occ.

4,00

17

Schroevendraaier klein occ.

3,00

18

Tang origineel occ.

5,00

19

Stang voor nr. 20 en nr. 21

1,50

20

Dopsleutel 21 (voor bougie)

3,00

21

Dopsleutel 13/17

3,00

23

Reparaturset banden

3,50

24

Olieflesje

3,50

25

Originele pomp occ.

11,50

26

Kabelslot origineel occ.

5,00

27

Slot met sleutel origineel occ.

3,50

28

Verduisterringskapje voorlicht rond 130 mm occ.

8,40

29

Verduisteringskapje achterlicht zeshoekig occ.

8,00

29

Verduisteringskapje achterlicht zeshoekig nieuw

8,50


Verduisteringskapje richtingaanwijzers vierkant (V2)

1,20

30

Stopbordje origineel nieuw

12,00 


Doosje voor reservelampjes (origineel)

9,00 


Helm met scherm 'SCHUBERT' (origineel Westduits leger)  56/57  -  58/59  -   60/61

55,00


Helm met scherm 'Römer' (origineel Westduits leger) 55/56  -  57/58  -  59/60

55,00


Helm 'Busch'

55,00





LITERATUUR



Reparaturanleitung Nr. 336.8/2 Ausgabe Oktober 1972 für Sachs 1001/5A - 1251/5A - 1251/5B (ausf. NHW - Military) - 1001/6A - 1251/6A - 1001/6B - 1251/6B - 1251/6C                                                         

(kopie boekje A5-formaat - 61 pagina's)


6,00


Reparaturanleitung - Repair Manual - Manuel de Réparations Nr. 336.8/3 D-E-F                                 

Ausgabe Februar 1979 voor Sachs 1001/5A - 1251/5A - 1251/5B (ausf. NHW - Military) - 1001/6A - 1251/6A - 1001/6B - 1251/6B - 1251/6C                                                                                                           

(gebonden kopie in Duits/Engels/Frans A4-formaat - 86 pagina's)


12,00


Ersatteile-liste K125 Military - Marz 1971                                                                                               

(gebonden kopie met Bildtafeln in  A4-formaat - 61 pagina's)

10,00


Reparaturanleitung TDv 2340/004-34 Kraftrad K125 V1 und V2                                                           

(gebonden kopie in  A4-formaat - 152 pagina's)

15,00


Ersatzteile-Liste Nr.336.6/5  Ausgabe juli 1972  für Sachs 1001/5A - 1251/5A - 1251/5AL - 1251/5B ausf. NHW-Military - 1001/6A - 1251/6A - 1251/6B   (kopie boekje A5-formaat - 29 pagina's)

4,00


Repair Instructions No. 336.8 E  SACHS 1001/5A - 1251/5A  Edition October 1968                               

(kopie boekje A5-formaat - 55 pagina's)

 

6,00


Betriebsanleitung Nr.427 008 00 01 K 125 Military mit SACHS 1251/5B                                                   

(kopie klein boekje - 33 pagina's)


5,00